louis vuitton handbags outlet louis vuitton outlet
www.Diarunadiar.com
امروز ۱۳۹۸ يکشنبه ۴ اسفند

ناگفته ها

گفتگو

مقالات

گزارش

آمار سایت

ارسال به دوستان  نسخه چاپی
همراه با کنگره شماره 6:
 بحث های داخلی کنگره قسمت دوم
هنوز در این حزب زنان زیادی را سراغ دارم که تا سر حد مرگ از شوهرانشان کتک می خورند!

همانطور که در مطالب پیشین اشاره شد، یکی از مباحثی که دیار و نادیار قول انتشار آن را داده بود، بحث های داخلی صورت پذیرفته در کنگره است. قرار بر این بود بزودی جزئیات بیشتر گفتگوهای بحث برانگیز کادرهای شرکت کننده در کنگره 15 حدکا به تدریج منتشر شود.

همانطور که اشاره شد 80 نفر برای سخنرانی در خصوص راپورت کمیته مرکزی ثبت نام کردند که تنها به 65 نفر مجوز صحبت داده شد (هر نفر 10 دقیقه) و همین امر اعتراض همگان را در پی داشت.

در قسمت قبلی بخش هایی از صحبت های برخی شرکت کنندگان را منتشر نمودیم و در این بار قصد داریم قسمت دوم و ادامه مباحث صورت پذیرفته در انتقاد به گزارش کمیته مرکزی را مورد بررسی قرار دهیم، خاطر نشان می سازد بزودی اصل گزارش اولیه (بدون اصلاحات صورت پذیرفته!) برای دانلود شما عزیزان قرار داده خواهد شد.

اما ادامه مباحث و انتقادات به راپورت کمیته مرکزی :

 

مسعود بابائی :  این کنگره بیشتر به جنگ چند ایل و عشیره شباهت دارند تا کنگره یک حزب دمکراتیک! تا کی می خواهید به این مسأله ادامه بدهید؟ چرا به جای پرداختن به زبان واحد کُردی گرفتار لهجه ها شده و به گویش های خاص اهمیت می دهید و بقیه را طرد می کنید؟ چرا طایفه کردی و دسته بندی و جبهه گیری راه انداخته اید؟

دیار و نادیار : در مورد جنگ ایل و عشیره باید بگوییم حرف دیار و نادیار هم از اول همین بود! کنگره و حتی حزب به تنها چیزی که شباهت ندارد حزبی گری است! بیشتر طایفه گری و جنگ چند ایل و طایفه بر سر پول و قدرت است! از طرفی کاک مسعود راست می گوید! شما خودتان برخی لهجه ها و گویش های کُردی را قبول ندارید! و در این حد ناسیونالیست افراطی هستید! چه توقعی از ترکیه و اردوغان دارید که نسبت به زبان ترکی حساسیت نداشته باشد و تازه پس از سال ها با اکراه زبان کُردی را بپذیرند؟

موسی باباخانی : بی برنامگی و نبود استراتژی برای تیشک تی وی اعتراض همه را برانگیخته است از دوست و دشمن! چرا مسائل را شفاف بیان نمی کنید؟ چرا مسأله افرادی مانند فرهاد ارشدی، عرفان رهنمون و ابراهیم هاشمی و خیلی های دیگر را واضح برای همگان توضیح نمی دهید؟

دیار و نادیار:  ای بابا چه توقعی دارید؟ اگر بخواهد مسائل اینچنینی بیان شود مثنوی هفتاد من کاغذ در می آید و با روزی 2 ساعت کار افراد کمیته مرکزی وقت برای این کارها باقی نمی ماند!

صفیه محمودی : هنوز در این حزب زنان زیادی را سراغ دارم که تا سر حد مرگ از شوهرانشان کتک می خورند! در حزبی به نام دمکرات هنوز خانواده هایی وجود دارند که دخترانشان را برای ختنه کردن به شهرهای دیگر عراق می فرستند!

دیار و نادیار: خوب این اعتراضات را باید به خانم چایچی بگویید نه در کنگره! اینگار این خانم محمودی نمی خواهد از بحث شیرین ختنه دست بردارد!

شیخ حسام سقزی : دزدی های زیادی در حدکا صورت می پذیرد. واقعاً جای تأسف دارد که هنوز معلوم نشده 400 قبضه سلاح کمری که پس از انشعاب از زاغه مهمات دزدیده شد کجاست و اصلاً کسی پیگیر کار نبود!

دیار و نادیار: کاک حسام غصه نخور!  اما به شما اطمینان می دهیم که سلاح های دزدیده شده نزد افراد حدک نیستند و این را هم اطمینان داریم که اسلحه ها را سه شب بعد از انشعاب یکی از اعضای کمیته مرکزی خودتان دزدید! حتی این را هم می دانیم که کاوه بهرامی در جریان کار قرار دارد اما سرپوش گذاشته است! حالا اگر گفتید چه کسی سلاح ها را دزدیده و تمام آنها را فروخته است؟ و پولش را میان چه کسانی تقسیم کرده است؟

چکو رحیمی : من از افرادی که فقط ماشین رأی دادن هستند خوشم نمی آید که متأسفانه در این کنگره تعدادشان هم کم نیست! از شما حاضرین درخواست می کنم تا می توانید انتقاد کنید!

دیار و نادیار: خوب پس معلوم شد چرا این همه اعتراض می کنند! کمیته امنیت که چراغ سبز نشان دهد همه دل و جرأت انتقاد پیدا می کنند! کاش کاک چکو در افتتاحیه سخنرانی می کرد و زودتر چراغ سبز به منتقدین نشان می داد!

رحیم احمدی پور :  مسأله دزدی 800 هزاد دلاری مسئولین خارج کشور که به بهانه کمک های مالی به تلویزیون تیشک صورت پذیرفت چرا پیگیری نمی شود؟ چرا معلوم نشد مسئول آن کیست؟

دیار و نادیار: ای بابا چرا خودت را به خریت زده ای؟ عالم و آدم فهمیدند اون دزدی کار کاک شاهو حسینی و میرو علیار بود! برای همین کاک مصطفی هجری حق امضای اسناد مالی را از کاک شاهو گرفت! برای همین بود این بار مسئول مالی تعیین کردند! تازه خبر نداری از میلیون ها کرون اختلاس شده در اتحادیه کردها! متأسفم برای IQ برخی اعضای شرکت کننده در کنگره، یعنی واقعاً علی رغم افشاگری های دیار و نادیار این مسائل را تا کنون نفهمیده اند؟

خالد مهابادی : اوضاع تشکیلات خارج افتضاح است! طی این سال ها به کمتر از 2000 نفر (با اعضای خانواده ها) در کلیه کشورها رسیده ایم! چرا نمی توانیم بیشتر از 20 نفر در هر گردهمایی حزبی در یک کشور جمع کنیم؟ مصطفی هجری می گوید افرادی مثل رضا پهلوی صبح تا شب به دنبال ماهستند تا نشستی با ما بگذارد! آقای هجری شما از مسائل سیاسی و دنیا عقب هستید! مگر رضا پهلوی کیست؟ حتی خود سلطنت طلبان و پان ایرانیست ها او را طرد کرده اند! چطور شده قاتل دیروز قاضی محمد حالا شده رفیق ما؟ مگر وی جز یک ضد کُرد بیشتر است؟ شما این را افتخار می دانی و به عنوان شاخص کارآمدی حزب قلمداد می کنی؟

دیار و نادیار: اولا! چرا به دروغ می گویید 2000 نفر؟ از کاک حسام حیدری مسئول سابق اتحادیه کُردها بپرسید آمار حزب چند نفر است! ایشان تنها آمار 4000 نفر در سوئد را به عنوان عضو حزب و عضو اتحادیه کُردها برای دولت سوئد ارسال کرده تا حق عضویت در انجمن و مواجب آنها را دریافت کرده و همه اش را با اجازه شما بالا کشیده است! ثانیاً از فرد بی سوادی مثل هجری بیش از این توقع بینش سیاسی نداشته باشید که ارتباط با رضا پهلوی را افتخار بداند! در همین حد هم بفهمد خوب است!

بهزاد خوشحالی : در این چند روز که به حزب آمدم، 500 انتقاد از کلیت حزب یادداشت کرده ام که به صورت نوشتاری تحویل رهبری خواهم داد.

دیار و نادیار : ببینید بهزاد خوشحالی در عرض چند روز 500 انتقاد از حزب نوشته است! حالا اگر چند سالی در حزب بماند احتمالاً مثنوی هفتاد من کاغذ از انتقادات حزب خواهد نوشت!

با ما باشید با اخبار و حواشی جذاب تر از کنگره!

تاريخ: ۱۳۹۱/۷/۲۹ تعداد بازدید: 6382

نظر کاربران
پسر حسین خر نماینده شد
نوشته شده توسط Ali Heroi در تاریخ ۱۳۹۱/۸/۱
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:

جستجو
   

پربیننده ها