louis vuitton handbags outlet louis vuitton outlet
www.Diarunadiar.com
امروز ۱۳۹۸ يکشنبه ۴ اسفند

ناگفته ها

گفتگو

مقالات

گزارش

آمار سایت

ارسال به دوستان  نسخه چاپی
 رقابت شدید عبدالله مهتدی و عمر ایلخانی زاده برای بدست آوردن یک و نیم میلیون دلار سرمایه نقدی روند سوسیالیستی کومله
:بر اساس گفته ها و شنیده ها،مطلع شدیم روند سوسیالیستی کومله(جناح منشعبین کومله علیزاده)، یک و نیم میلیون دلار سرمایه نقدی در اختیار دارد که ترس از دست رفتن این سرمایه کلان،آنها را برای اتحاد با شاخه های دیگر کومله،به تردید انداخته است.

آکام نیوز:بر اساس گفته ها و شنیده ها،مطلع شدیم روند سوسیالیستی کومله(جناح منشعبین کومله علیزاده)، یک و نیم میلیون دلار سرمایه نقدی در اختیار دارد که ترس از دست رفتن این سرمایه کلان،آنها را برای اتحاد با شاخه های دیگر کومله،به تردید انداخته است.

به گزارش آکام نیوز،این شاخه کومله به خاطر ترس از دست دادن این سرمایه نقدی،برای اتحاد با کومله ها،با احتیاط و آهسته قدم بر می دارد.

چرا که از طرفی،از بحران مالی زیادی که گریبان کومله ایلخانی زاده را گرفته باخبر هستند و از طرفی دیگر نیز نمی توانند،با توجه به شخصیت متزلزل عمر ایلخانی زاده،سرکرده گروهک موسوم به کومله زحمتکشان کردستان،اعتماد چندانی به او داشته باشند.

از سویی دیگر نیز،روند سوسیالیستی کومله،از عبدالله مهتدی سرکرده گروهک موسوم به کومله انقلابی زحمتکشان کردستان ایران،نگرانی دارند،چرا که می دانند او نیز از وجود این سرمایه کلان باخبر است و از این موضوع نگرانند که شاید عبدالله مهتدی نیز که اخیرا گفته شده بود تماس هایی را برای اتحاد با این جریان،با آنها برقرار کرده است،بخاطر سرمایه آنها،با این جریان تماس گرفته و او نیز وسوسه شده باشد!

لذا روند سوسیالیستی کومله برای تداوم مذاکرات و برگزاری نشست های اتحاد،با احتیاط و حساسیت،گام بر می دارد.

شایان ذکر است که مذاکرات اتحاد کومله ها از یک سال و نیم پیش تا کنون ادامه داشته و هر بار نیز و به دلایل و بهانه های مختلف،این اتحاد سرنگرفته و به شکست انجامیده است.

تاريخ: ۱۳۹۴/۱۱/۱۲ تعداد بازدید: 2322

نظر کاربران
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:

جستجو
   

پربیننده ها